Kiełki Bio-Organic | Hurtownia i producent nasion – TORAF

Kiełki BIO ORGANIC - lucerna

Nasiona na kiełki lucerny pochodzące z certyfikowanych upraw.

Kiełki BIO Organic - lucerna

Kiełki BIO Organic – brokuł

Kiełki BIO Organic – brokuł

Kiełki BIO Organic – rukola  

Kiełki BIO Organic – rukola

Kiełki BIO Organic – rzeżucha     

Kiełki BIO Organic – rzeżucha

Kiełki BIO Organic – rzodkiewka China Rose

Kiełki BIO Organic – rzodkiewka China Rose

Kiełki BIO Organic – soczewica

Kiełki BIO Organic – soczewica

Kiełki Bio-Organic

Spożywanie kiełków jako składnika sałatek, kanapek czy innych potraw pozwala na znacznie wzbogacenie diety w białka, mikroelementy i witaminy. Nasiona, jako zalążek nowej rośliny, zawierają cenne substancje, dzięki którym jest możliwy jej wzrost. Ich bogactwo w czystej postaci nie może być jednak w pełni wykorzystane. Część składników ziaren nie jest trawiona przez układ pokarmowy. Zapoczątkowanie procesu kiełkowania sprawia, że w nasionach zachodzą przemiany. Uaktywnienie enzymów, które rozkładają węglowodany i białka na proste substancje, powoduje, że są one rozpuszczane w wodzie, a kiełki są znacznie lepiej przyswajane przez organizm. Hurtownia i producent nasion TORAF oferuje nasiona na kiełki i kiełkownice, których jest producentem. Pozwalają one na szybkie przygotowanie kiełków do spożycia.

Lucerna, soczewica i inne kiełki w ofercie

Kiełki można uprawiać samodzielnie w specjalnej kiełkownicy, w której umieszcza się nasiona. Okres kiełkowania i wzrostu trwa zaledwie kilka dni. Klientom, którzy poszukują wyjątkowo zdrowego, ekologicznego wyrobu, hurtownia i producent nasion TORAF oferuje nasiona na kiełki Bio-Organic. Ich zaletą jest całkowita czystość ekologiczna. Rośliny, z których pochodzą nasiona, są uprawiane w starannie przygotowanych warunkach, bez użycia nawozów sztucznych i preparatów chemicznych. Dzięki temu zachowują pełnię walorów zdrowotnych i brak w nich zanieczyszczeń np. metalami ciężkimi ze spalin. Kiełki Bio-Organic lucerny, soczewicy i innych roślin wymagają jedynie kilku dni w kiełkownicy, aby były gotowe do spożycia.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.