plen

Konfekcjonowanie nasion

Zajmujemy się profesjonalnym i specjalistycznym konfekcjonowaniem nasion. Posiadamy długoletnie doświadczenie, i nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie pakować już od 0,01 gramów lub po jednym nasionie. Możemy zapakować wszelkiego rodzaju nasiona w zależności od opakowania. Pakujemy automatycznie, półautomatycznie lub bardzo trudne i wymagające indywidualnego podejścia nasiona także ręcznie. Zajmujemy się przede wszystkim konfekcjonowaniem nasion warzyw, kwiatów, ziół, roślin egzotycznych, kiełków, mieszanek łąk kwietnych, mieszanek traw, nasion roślin strączkowych oraz oleistych. Pakujemy także mieszanki paszowe dla hodowców zwierząt.

Oferujemy naszym klientom pakowanie produktów zarówno w opakowania zbiorcze, zestawy, jak i pojedyncze opakowania. Możemy zapakować produkty w wybrane przez naszych klientów opakowania według wytycznych i przekazanych wzorów graficznych, a także zapewniamy pomoc i doradztwo przy składaniu zamówień u producenta opakowań. Nasze torebki wykonane są z grasspapieru z certyfikatem FSC.

Usługowe pakowanie nasion

Kompleksowo zajmujemy się usługowym pakowaniem nasion oraz różnych mieszanek. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pakowaniu różnych rodzajów nasion i podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do wszystkich powierzonych nam zadań. Konfekcjonujemy zarówno nasiona z własnej produkcji, jak i dostarczone przez klienta. Każda pakowana przez nas partia nasion przed przystąpieniem do pakowania jest wcześniej badana w naszym laboratorium pod względem siły kiełkowania, czystości i wilgotności. Dzięki temu nasz klient może być pewny, że wybieramy dla niego nasiona najwyższej jakości. Obecnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z kraju i z zagranicy, dla których świadczymy usługi z zakresu profesjonalnego pakowania nasion. Znajdziesz u nas mieszanki nasion, mieszanki kwiatowe, bomby nasienne, łąki kwietne i wiele innych.

W procesie pakowania przywiązujemy także dużą wagę do tego, żeby każda zapakowana przez nas partia nasion była zapakowana starannie i estetycznie z zachowaniem wszelkich norm. Na specjalne zamówienie naszych klientów tworzymy także indywidualne mieszanki nasion według ich wytycznych. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych usług!