Nasiona bobu: sprzedaż nasion bobu białego i karmazynowego

Bób Hangdown

Odmiana średniowczesna, bardzo plenna.


Bób Hangdown

Bób Karmazyn

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna o równomiernie dojrzewających strąkach średniej długości

Bób Karmazyn

Bób Windsor biały

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna. Rośliny dorastają do wysokości 120 cm, krzewią się słabo.


Bób Windsor biały

Boby

Bób to warzywo strączkowe bogate w witaminy oraz sole mineralne. Gotowane lub konserwowane nasiona bobu to wyjątkowy przysmak pełen wartości odżywczych. Jest to świetne źródło białka, a zarazem niezbędny składnik diety wegetariańskiej i wegańskiej. Ponadto ogromną zaletą bobu jest jego niska kaloryczność. Bogate w błonnik pokarmowy warzywo ułatwia prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i chroni przed pojawieniem się różnych chorób i dolegliwości. Bób jest warzywem jednorocznym, a jego nasiona do siewu mają zdolność kiełkowania na co najmniej 80%.

Nasiona bobu białego i karmazynowego

W naszym sklepie znajdą Państwo nasiona bobu w kilku odmianach. Oferujemy m.in. bób Hangdown, Windsor oraz bób Karmazyn. Nasze nasiona charakteryzują się bardzo dobrą zdolnością kiełkowania. Ponadto wykazują odporność na niskie temperatury, co pozwala uzyskać duże plony najwyższej jakości. Uprawa bobu nie sprawia większych trudności nawet początkującym ogrodnikom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Toraf.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.