Cebula szalotka Ambition F1

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna. Wysoko ceniona przez konsumentów ze względu na walory smakowe. Smak lekko ostry, wysoka zawartość cukrów. Cebule kuliste do lekko owalnych, gładkie. Nadaje się do bardzo długiego przechowania. Polecana do uprawy w ogródkach przydomowych i działkowych na szczypior, zbór pęczkowy lub zbiór dojrzałych cebul. Wymaga gleby żyznej dobrze uprawionej. Siew na głębokość 1 cm od połowy III do IV.

 

Siew: ½ III - IV
Zbiór: VII - IX
Rozstawa: 30 x 10 cm

Cebule

Cebula to doskonały dodatek do sałatek, kanapek oraz dań na gorąco. Ponadto wysuszona cebula sprawdzi się jako przyprawa do wielu potraw. Ponieważ warzywo to zawiera bardzo dużo witaminy C, jest powszechnie wykorzystywane w walce z przeziębieniem. Wykazuje działanie bakteriobójcze i wspiera odporność organizmu. Ma w sobie cynk, potas, magnez oraz wapń i sód. Oprócz wartości odżywczych cebuli oraz jej walorów smakowych jest to roślina, która odstrasza niektóre szkodniki. Warto więc posiadać cebulę w swoim ogrodzie. Dostarczamy wysokiej jakości nasiona wielu odmian cebuli w atrakcyjnych cenach.

Nasiona cebuli

Oferujemy nasiona kilku odmian cebuli: o złotej łusce, białej łusce lub cebulę czerwoną. Posiadamy cebule wieloletnie i mrozoodporne z zielonym szczypiorem lub w atrakcyjnym purpurowo-czerwonym kolorze. W naszej ofercie dostępne są nasiona wysokiej jakości charakteryzujące się bardzo dobrą zdolnością kiełkowania, co daje gwarancję dużego plonu przy zachowaniu odpowiednich warunków uprawowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu z nami.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.