plen

Trawa dla kota KICI MIX

Trawa dla kota - KICI MIX. Unikalna mieszanka popularnych zbóż dla naszych mruczków. Składa się z jęczmienia, owsa oraz pszenicy. Rośliny te posiadają właściwości, które pozytywnie wpływają na brzuszki naszych milusińskich - pozwalają na oczyszczenie układu trawiennego kota z zalegającej w nim sierści oraz resztek pokarmu. Trawa ta bogata jest również w kwas foliowy, chlorofil, aminokwasy, a także zawiera śladowe ilości witaminy A i D. Nasiona wysiewamy do pojemników z ziemią, przysypujemy cienką warstwą podłoża (0,5-1 cm) i uklepujemy. Trzymać w miejscu dobrze nasłonecznionym. Siew przez cały rok.

 Siew: cały rok do pojemników, I-XII, głębokość 0,5-1 cm
 Rozstawa: 1-1 cm
Zbiór: I-XII

 

Kwiaty wieloletnie

Kwiaty wieloletnie uprawiane z nasion są nie tylko łatwe w wysiewaniu, ale również trwałe. W kolejnych latach pozwalają na tworzenie efektownych kompozycji kwiatowych i dostosowywanie roślin do różnych okresów kwitnienia. Sięgnięcie po ten typ roślin to najlepszy sposób na stworzenie ogrodu, który zachwyca kolorami od wczesnej wiosny do późnej jesieni. TORAF – producent nasion kwiatów wieloletnich – dostarcza wielu ich gatunków i odmian. Urozmaicenie asortymentu pozwala na wybór roślin, które dobrze przyjmą się w zróżnicowanych warunkach glebowych, a jednocześnie będą kwitły w oczekiwanej porze roku.

Oferujemy nasiona kwiatów jednorocznych i wieloletnich, które kwitną już maju oraz takie, które ubarwią ogród we wrześniu. Spośród gatunków, które można uprawiać przez wiele lat, proponujemy m.in. gipsówkę, astry, goździki ogrodowe, jeżówkę, pierwiosnki, sasanki i wiele innych. Producent nasion kwiatów wieloletnich oferuje również nasiona gatunków, które doskonale będą rosły na skalniakach. Odpowiednio dobrane, stworzą na nich piękne, kolorowe kompozycje.