plen

Praca

Poszukujemy osoby do pracy.

Oferujemy prace na pełen etat w rozwijającej się firmie z branży nasienno-ogrodniczej. Zarobki zależą od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

Wymagania:

  • Prawo jazdy Kat. B
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków :

W sezonie Jesień – Zima

  • Przyjmowanie i kontrola ilosciowa dostaw nasion
  •  Obsługa i konserwacja maszyn pakujących i do czyszczenia nasion

W sezonie Wiosna – Lato

  • Praca w wypożyczalni sprzętu ogrodniczego, serwisowanie i dokonywanie drobnych napraw sprzętu do konserwacji terenów zielonych.

Miejsce wykonywania pracy:

Maciejów 34

46-211 Kujakowice Górne

i

ul. Grunwaldzka 24b

46-203 Kluczbork

tel 77 40 242 40

narzędzia ogrodnicze, norzyce, łopatki